Online Kurs

Online yürütülecek olan “Flutter Kursu” ile kendi uygulamalarınızı hayata geçirin.

Sıfırdan Başlayarak İleri seviye

Flutter öğrenin

Yeni Nesil Platform

Çıktığı ilk günden beri ses getiren Flutter yazılım geliştirme kiti, sektörün yeni nesil mobil, web uygulamalarını geliştirme imkanı sunar.

Açık Kaynak Kodlu

Google tarafından desteklenen ve güçlü bir komitesi bulunan açık kaynaklı bu UI yazılım geliştirme kiti ile özgün uygulama geliştirmek artık çok kolay.

Farklı Ortam Desteği

Tek kod altyapısı ile mobil, web, masaüstü ve MacOS uygulama geliştirebilme imkanı sunar.

Neler Öğreneceksiniz?

Kurs İçeriği

Sıfırdan Eğitim

Nesne tabanlı programlamayı, Flutter widgetlarını/ kullanım yöntemlerini, birden fazla sayfa ile çalışmayı, Http, Json ve API kavramlarını ve çok daha fazlasını öğrenin.

Zengin İçerikli Örnekler

Bloc pattern ve provider gibi state management yöntemlerini, veri tabanı uygulamaları için Firebase, SqLite, Hive gibi paketlerin kullanımını öğrenin.

Online Dersler

Yazılım Mühendisliğinde önemli bir yere sahip olan MVC yazılım mimari deseni kullanımını online gerçekleştirilecek olan bu kursta öğrenin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Golden EDU yazılım eğitimlerine geleceğini ve kariyerini yazılım sektöründe devam ettirmek isteyen herkes katılabilir.
  • Kurumsal firmaların mobil yazılım geliştirme bölümlerinde programcı, proje yöneticisi, mobil uygulama geliştiricisi gibi unvanlarla kariyer yapmak isteyen herkes katılabilir.
  • Bilişim sektöründe en güncel mobil yazılım geliştirme teknolojileri hakkında kendini geliştirmek ve sektöründe aranan bir uzman olmak isteyen herkes katılabilir.
  • En önemlisi de mobil yazılım sektöründe yenilikçi fikirlerinizi hayata geçirebilir; geçiminizi sağlamanın ötesinde, teknolojiyi akıllıca kullanarak kendinize ve başkalarına yeni iş olanakları yaratacak parlak girişimlerin öncüsü de olabilirsiniz.

Golden EDU Flutter eğitimleri online olarak gerçekleştirilecektir.

Golden EDU Flutter eğitiminde flutter temel eğitimi verilecektir. GetX, Provider, Bloc, Firebase, Hive, Shared Preferences,SqLite dart paketlerini kullanma eğitimi de verilecektir.

follow us
Sizin için buradayız

İletişim